Форум "Жінки і часи випробувань: наші можливості"

Протягом останніх років в Україні спостерігається зростаюча активність жінок у сфері підприємництва. Жінки в українському бізнесі працюють над тим, щоб змінити гендерні ролі та визначити новий образ успішного лідера. Їхня роль у впровадженні нових рішень та стратегій стає все більш вагомою.

15:54 02.05.2024

Гірка і трагічна звістка про загибель захисника знову прийшла в Згурівську громаду

1 травня 2024 року, під час виконання бойового завдання, вірний військовій присязі, поблизу населеного пункту Невське Сватівського району Луганської області, загинув старший сержант, сержант з матеріального забезпечення 2 стрілецької роти, житель селища Згурівка КРАСНОЩОК Володимир Миколайович, 1994 р.н.

15:52 02.05.2024

Відбулося засідання виконавчого комітету

2 травня, під головуванням селищного голови Василя Цвика відбулося засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради за участю 20 його членів. Порядок денний налічував 27 питань.

12:58 02.05.2024

Учні Згурівської музичної школи стали лауреатами І ступеню ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «SPRING TALENTS»

Нещодавно в Києві відбувся ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «SPRING TALENTS». Учні Згурівської музичної школи класу «фортепіано» Ткачук Олени стали лауреатами І ступеню у номінації «Інструментальне мистецтво»:

08:08 02.05.2024

Відбулася відкрита співбесіда з кандидатами у незалежні члени наглядової ради Згурівської лікарні

Сьогодні, у залі засідань Згурівської селищної ради відбулася відкрита співбесіда з кандидатами у незалежні члени наглядової ради Комунального некомерційного підприємства «Згурівська лікарня Згурівської селищної ради» та відкрите рейтингове голосування.

16:12 01.05.2024

Болюча звістка...Пішов із життя староста Красненського старостинського округу Станіслав РЯБОКРИС.

Сьогодні передчасно пішов із життя надійний колега, добрий товариш, староста Красненського старостинського округу Станіслав Миколайович РЯБОКРИС. Це неймовірно болюча втрата особисто для мене, для всієї нашої громади... Усі, хто спілкувався з цією людиною, знали його як відповідального очільника старостату, чоловіка з великим серцем та світлою душею.

22:17 30.04.2024

Команда Згурівської громади здобула срібло в ІІІ етапі Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч" всеукраїнські шкільні ліги

У м. Бровари, в парку "Перемога", змаганнями із спортивного орієнтування Броварщина завершила ІІІ етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч" всеукраїнські шкільні ліги".

16:27 30.04.2024

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Фізичні особи - контролери КІК звіти подають одночасно з поданням річної декларації про майновий стан і доходи ГУ  ДПС у Київській області нагадує фізичним особам -  контролерам КІК що 30 квітня 2024 року завершується кампанія подання контролюючими особами – фізичними особами Звітів про контрольовані іноземні компанії за 2022 та 2023 звітні періоди.

15:13 30.04.2024