Кожна справа важлива

Київською обласною державною адміністрацією та Білоцерківським Національним аграрним університетом в межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я, ініційованої Оленою Зеленською, 23 квітня проведено Форум "Кожна справа важлива!".

14:01 23.04.2024

Начальник відділу земельних відносин та екологічних питань взяла участь в онлайн-нараді

Начальник відділу земельних відносин та екологічних питань Згурівської селищної ради Юлія Швець взяла участь в онлайн-нараді щодо обговорення та подальшого виконання наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28.03.2024 №989 "Про затвердження Плану заходів із запровадження системи надання інформаційно-методичної підтримки стосовно організації сільськогосподарської дорадчої діяльності".

13:04 23.04.2024

Онлайн-нарада під головуванням заступниці голови Київської обласної державної адміністрації Жанни Осипенко

22 квітня відбулася онлайн-нарада під головуванням заступниці голови Київської обласної державної адміністрації Жанни Осипенко. До наради приєднався начальник відділу освіти Сергій Олійник.

11:06 23.04.2024

Відбулася щотижнева нарада у Згурівського селищного голови Василя Цвика

Відбулася щотижнева нарада у Згурівського селищного голови Василя Цвика, під час якої підведено підсумки минулого тижня, розглянуто нагальні питання життєдіяльності нашої громади та окреслено пріоритетні завдання на поточний тиждень.

11:00 22.04.2024

Чемпіонат Київської області із дзюдо

20 квітня відбувся Чемпіонат Київської області із дзюдо. Змагання проходили для спортсменів віком до 16 років. Дзюдоїсти нашої громади також стали учасниками Чемпіонату.

14:50 21.04.2024