Всеукраїнські змагання серед загальноосвітніх навчальних закладів "Пліч-о-пліч" упевненою ходою проходять на спортивних майданчиках Броварського району.

Калинівка приймала змагання ІІІ етапу з волейболу серед юнаків. Згурівську громаду представляла команда Згурівської ЗОШ. Наші волейболісти посіли ІІІ місце в своїй групі, поступившись своїм однолітками з Березанської та Калинівської громад і здобувши перемогу в протистоянні з командою Броварської ТГ.

09:29 21.04.2024

У відділі освіти відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії

Професійна кар’єра є важливою складовою життєвої стратегії кожного педагогічного працівника, яка ґрунтується на професійному й особистісному зростанні, безперервній самоосвіті і самовдосконаленні. Успішне просування педагогічних працівників в освітній діяльності пов’язане з наполегливою працею, досягненням реальних результатів у навчально-виховній роботі.

14:58 20.04.2024

Фокус-група «Інноваційні екостистеми в енергетиці»

Секретар Згурівської селищної ради Ігор Феник взяв участь у фокус-групі «Інноваційні екостистеми в енергетиці», у рамках проекту європейської Рамкової програми з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (Horizon Europe), присвяченому змінам в енергетичному секторі за допомогою цифрових та dech tech інновацій.

16:19 19.04.2024