РОБОЧА НАРАДА ЩОДО ФУНКЦІОНУВАННЯ СФЕРИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЦИНИ

Сьогодні, 8 лютого, селищний голова Василь Цвик провів робочу нараду з головним лікарем Згурівського центру первинної медико-санітарної допомоги Олександром Зіборовим та бухгалтером центру Наталією Бенюх.

10:52 08.02.2021

Вакцинація від COVID-19 в Згурівській громаді. Інформує Згурівський центр первинної медико-санітарної допомоги.

Основним завданням з вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19 протягом 2021-2022 років є охоплення вакцинацією не менше 50% населення, що допоможе нам скоротити тягар смертей, пов’язаних із коронавірусною хворобою COVID-19 та скоротити тягар ускладнень для здоров’я, пов’язаних із коронавірусною хворобою.

09:48 08.02.2021

УВАГА! ОЧІКУЄТЬСЯ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

За даними Укргідрометцентру, 8 лютого у західних, Житомирській, Київській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях значний сніг, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, (приріст снігу 20-30 см, в Рівненській, Волинській, Львівській областях 30-40 см); на Закарпатті, вдень і на Прикарпатті та у південних, Кіровоградській, Дніпропетровській областях сніг з переходом у дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності – жовтий).

09:53 06.02.2021

ДЛЯ ЗГУРІВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ПРИДБАНО СУЧАСНИЙ УЗД АПАРАТ

Для покращення виявлення патологічних змін, аномалій розвитку та відхилень в області кардіології Згурівській центральній районній лікарні сьогодні , 2 лютого, було передано апарат ультразвукової діагностики.

19:38 02.02.2021