БЕЙСБОЛ. РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ СПОРТИВНОГО ПРОСТОРУ.

Дата: 23.03.2021 16:49
Кількість переглядів: 462

Фото без описуЗгурівська громада має один з найкращих стадіонів, який ідеально підходить для проведення Чемпіонату з бейсболу. Це відмітили district administrator assistant Кирил та Ганна Кожушко, які займаються організацією таких спортивних заходів.

За участі начальника управління з питань організації ДКІД Сніжани Авраменко, в.о.директора ДЮСШ Бориса Малафія, організаторами Чемпіонату відбулась робоча зустріч на базі Згурівської ЗОШ.

Досягли домовленості про проведення у Згурівці Чемпіонату по бейсболу Джуніор Ліга Україна (Junior League championship Ukraіne). Вікова категорія – діти до 14 років. У фінальній частині будуть грати 4 команди з південного, центрального та північного України. В команді до 14 гравців. Обговорювались організаційні питання, а саме:проживання, харчування, дозвілля учасників змагань.

Найкращі гравці їдуть на наступний етап чемпіонату - а саме Європейсько-Африканську частину, яка відбудеться у Польщі. Весь турнір відбувається у рамках World Series Little League®

Початок червня для жителів Згурівської громади обіцяє розширити горизонти спортивного простору, головне, аби локдаун не став на заваді.