ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ

Дата: 19.02.2021 17:25
Кількість переглядів: 407

Фото без опису19 лютого голова Згурівський селищний голова Василь Цвик та голова Громадської організації «Центр громадських ініціатив Згурівщини» Артем Єсипок підписали Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння.

Метою підписання Меморандуму є об’єднати зусилля для координації дій та підвищення ефективності спільної роботи.

Головою громадської організації презентовано основні напрямки співпраці, озвучив цілі та мету даних проектів.

Очільник громади озвучив свої напрацювання, плани та ідеї розвитку громади, а також своє бачення перспектив від реалізації даних проектів та участі громадських організацій в реалізації проектів та залученні додаткових інвестицій, акцентувавши увагу на ініціативності громадськості. Василь Вікторович пообіцяв всебічну підтримку ініціативам, які матимуть право на втілення та будуть дійсно необхідні громаді.

Учасники наради обговорили можливі механізми реалізації впровадження проектів та програм, розвитку молодіжного руху в громаді, залучення громадськості до реалізації проектів.

У обговоренні взяли участь депутат Броварської районної ради Микола Бойко та начальник управління з питань організації ДКІД Згурівської селищної ради Сніжана Авраменко.